text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FBL3B Лулашка за во градина, тросед - кафеава бојаID EK000438492

FARM FBL3B Лулашка за во градина, тросед - кафеава бојаID: EK000438492

Цена
7.490 ден
FARM Лулашка за во градина, тросед - кафеава боја Бренд:Farm powered by Wurth Димензии на лулашката: 110*170*153cm Димензии на металната шипка 38/28/25/16 / 14mm...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.06.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM Лулашка за во градина, тросед - кафеава боја
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Димензии на лулашката: 110*170*153cm
  • Димензии на металната шипка 38/28/25/16 / 14mm
  • Материјал на кровот: Полиестер 140g/m2
  • Материјал на делот за седење 160g/m2
  • Дебелина на сунѓер 6cm
  • Нето тежина: 21kg
  • Бруто тежина: 22.5kg
Тип на производ Лулашки
Бренд Farm