text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FBLP1 Лулашка за градина со постоље, платненаID EK000438491

FARM FBLP1 Лулашка за градина со постоље, платненаID: EK000438491

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

6.600 ден

Цена
5.999 ден

FARM FBLP1 Лулашка за градина со постоље, платнена Бренд:Farm powered by Wurth Димензии на мрежата: 200*153cm Димензија на кострукцијата: 265x100x110cm ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.06.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM FBLP1 Лулашка за градина со постоље, платнена
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Димензии на мрежата: 200*153cm
  • Димензија на кострукцијата: 265x100x110cm
  • Материјал: 320g, полиестер
тип на производ Лулашки
Бренд Farm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!