text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FLJB BIANCA Лулашка полу-јајцестаID EK000438473

FARM FLJB BIANCA Лулашка полу-јајцестаID: EK000438473

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.990 ден

FARM FLJB BIANCA Лулашка полу-јајцеста Бренд:Farm powered by Wurth Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан Стабилна основа и атрактивен дизајн ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM FLJB BIANCA Лулашка полу-јајцеста
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан
  • Стабилна основа и атрактивен дизајн
  • Материјалот на перницата е водоотпорен
Тип на производ Лулашки
Бренд Farm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!