text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FTSS6 FAMILY Маса метална за 6 особиID EK000438481

FARM FTSS6 FAMILY Маса метална за 6 особиID: EK000438481

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.900 ден

FARM FTSS6 FAMILY Маса метална за 6 особи Бренд:Farm powered by Wurth Димензии: 180 x 90 x H.72cm Димензии на ногарките: 42 x 14 x T1.0mm Калено стакло ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM FTSS6 FAMILY Маса метална за 6 особи
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Димензии: 180 x 90 x H.72cm
  • Димензии на ногарките: 42 x 14 x T1.0mm
  • Калено стакло со дебелина 5мм со отвор за чадор за сонце
Тип на производ Маси
Бренд Farm
Боја Црна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!