text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FBRG4 ROMA гарнитура за во градина ратанID EK000438490

FARM FBRG4 ROMA гарнитура за во градина ратанID: EK000438490

Цена
15.900 ден
FARM FBRG4 ROMA гарнитура за во градина ратан Бренд:Farm powered by Wurth Димензии на фотелја: 59*62*84cm Димензии на двосед: 115*62*84cm Димензии на ма...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.06.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM FBRG4 ROMA гарнитура за во градина ратан
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Димензии на фотелја: 59*62*84cm
  • Димензии на двосед: 115*62*84cm
  • Димензии на маса: 78*47*45cm
  • Дебелина на перница за седење: 5cm, полиестер
  • Материјал: Пластичен ратан
  • Конструкција: Челични цевки
  • Боја: Црна
Тип на производ Гарнитура за во двор
Бренд Farm
Боја Црна