text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FTSC1 COMBO Столица метална црнаID EK000438480

FARM FTSC1 COMBO Столица метална црнаID: EK000438480

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.799 ден

FARM FTSC1 COMBO Столица метална црна Бренд:Farm powered by Wurth Димензии на столот: 54,5 x 71 x H,96cm Димензии на ногарките: 42 x 14 x T0.8mm Ткаење ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM FTSC1 COMBO Столица метална црна
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Димензии на столот: 54,5 x 71 x H,96cm
  • Димензии на ногарките: 42 x 14 x T0.8mm
  • Ткаење на стол 2х1
  • Метална конструкција
  • Боја: Црна
Тип на производ Столици
Бренд Farm
Боја Црна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!