text.skipToContent text.skipToNavigation

FARM FGB1 Gazebo тенда 3х3m, беж бојаID EK000438477

FARM FGB1 Gazebo тенда 3х3m, беж бојаID: EK000438477

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.990 ден

FARM FGB1 Gazebo тенда 3х3m, беж боја Бренд:Farm powered by Wurth Димензии: 3x3m Димензија на конструкцијата: 18/18/18mm Ткаенина: 130g/m2 полиестер  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • FARM FGB1 Gazebo тенда 3х3m, беж боја
  • Бренд:Farm powered by Wurth
  • Димензии: 3x3m
  • Димензија на конструкцијата: 18/18/18mm
  • Ткаенина: 130g/m2 полиестер
Тип на производ Тенда
Бренд Farm
Боја Кремава
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!