text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra Пластеник GH-019ID EK000204077

Iskra Пластеник GH-019ID: EK000204077

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.599 ден

Цена
5.400 ден

Iskra Пластеник GH-019. Карактеристики: Димензии: 3000 x 1500 x 1750mm (ДxШxВ), Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно, Пакување: кутија, Нето тежина: 7,5 kg, Бруто тежин...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra Пластеник GH-019. Карактеристики: Димензии: 3000 x 1500 x 1750mm (ДxШxВ), Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно, Пакување: кутија, Нето тежина: 7,5 kg, Бруто тежина: 8,7kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!