text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra Пластеник GH-033ID EK000204079

Iskra Пластеник GH-033ID: EK000204079

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.999 ден

Цена
4.500 ден

Iskra Пластеник GH-033. Карактеристики: Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ), Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно, Пакување: кутија, Нето тежина: 12 kg, Бруто тежина...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra Пластеник GH-033. Карактеристики: Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ), Материјал: метални цевки Ø19 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно, Пакување: кутија, Нето тежина: 12 kg, Бруто тежина: 13kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!