text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra EPP-40-42-9 Електрична таваID EK000471558

Iskra EPP-40-42-9 Електрична таваID: EK000471558

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

3.700 ден

Цена
2.699 ден

Моќност: 1500W Макс. температура од 240 ° C Нелеплива површина иска потрошувачка на енергија Димензии: ø 40 см х 9 см  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 13.12.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Контрола на температурата • Нелеплива површина • Стаклен капак • Соодветна рачка • Лесно за чување • Ниска потрошувачка на енергија • Големина на панелот: ø 400 mm • Длабочина на садот: 90 mm • Димензии на пакувањето (во mm): 415 x 415 x 150 • Нето тежина: 6,00 kg • Бруто тежина: 6,33 kg Гаранција - 2 години
Тип на производ Електрични скари
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.