text.skipToContent text.skipToNavigation
Новогодишна елка 180 cm (1608-0120)IDEK000063093
Нашата најниска цена
1.499,00 ден
Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 180cm

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 180cm