text.skipToContent text.skipToNavigation

EMO NOVUM 12 плитка шерпа CLEAN 40cmID EK000559093

EMO NOVUM 12 плитка шерпа CLEAN 40cmID: EK000559093

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

2.599 ден

Цена
1.999 ден

EMO NOVUM 12 плитка шерпа CLEAN 40cm Дијаметар: 40 cm Капацитет: 16 литри Материјал: Емајлиран челик Дебелина: 0,8mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 09.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • EMO NOVUM 12 плитка шерпа CLEAN 40cm
  • Дијаметар: 40 cm
  • Капацитет: 16 литри
  • Материјал: Емајлиран челик
  • Дебелина: 0,8mm
тип на производ Лонци
Бренд Emco
дијаметар 40 cm
Погодно за индукција Не
Прашок во посудата Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!