text.skipToContent text.skipToNavigation

EMO NOVUM 13 плитка шерпа CLEAN 44cmID EK000559090

EMO NOVUM 13 плитка шерпа CLEAN 44cmID: EK000559090

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.999 ден

EMO NOVUM 13 плитка шерпа CLEAN 44cm Дијаметар: 44 cm Капацитет: 20 литри Материјал: Емајлиран челик Дебелина: 0,8mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • EMO NOVUM 13 плитка шерпа CLEAN 44cm
  • Дијаметар: 44 cm
  • Капацитет: 20 литри
  • Материјал: Емајлиран челик
  • Дебелина: 0,8mm
Тип на производ Лонци
Бренд Emco
дијаметар 44 cm
Погодно за индукција Не
Прашок во посудата Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!