text.skipToContent text.skipToNavigation

EMO NOVUM 14 плитка шерпа CLEAN 48cmID EK000559089

EMO NOVUM 14 плитка шерпа CLEAN 48cmID: EK000559089

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.499 ден

EMO NOVUM 14 плитка шерпа CLEAN 48cm Дијаметар: 48 cm Капацитет: 30 литри Материјал: Емајлиран челик Дебелина: 0,8mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • EMO NOVUM 14 плитка шерпа CLEAN 48cm
  • Дијаметар: 48 cm
  • Капацитет: 30 литри
  • Материјал: Емајлиран челик
  • Дебелина: 0,8mm
Тип на производ Лонци
Бренд Emco
дијаметар 48 cm
Погодно за индукција Не
Прашок во посудата Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!