text.skipToContent text.skipToNavigation

EMO NOVUM 94 Масивна Етерна шерпа 48cmID EK000559092

EMO NOVUM 94 Масивна Етерна шерпа 48cmID: EK000559092

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.500 ден

EMO NOVUM 94 Масивна Етерна шерпа Дијаметар: 48 cm Капацитет: 30 литри Материјал: Емајлиран челик Дебелина: 2mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • EMO NOVUM 94 Масивна Етерна шерпа
  • Дијаметар: 48 cm
  • Капацитет: 30 литри
  • Материјал: Емајлиран челик
  • Дебелина: 2mm
Тип на производ Лонци
Бренд Emco
дијаметар 48 cm
Погодно за индукција Не
Прашок во посудата Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!