text.skipToContent text.skipToNavigation

ИНДУСТРИАЛ MK22-59-02 Клуб масаID EK000524114

ИНДУСТРИАЛ MK22-59-02 Клуб масаID: EK000524114

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.990 ден

Клуб маса ИНДУСТРИАЛ Димензии:&n...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Клуб маса ИНДУСТРИАЛ

  • Димензии: 90x50x50cm

  • Материјал: Иверица 1ва класа

  • ПВЦ кант трака 0.8mm

  • Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите

  • Метална конструкција
Тип на производ Stol za prematanje
Бренд MSI
Главен материјал Дрво
Висина 50 cm
Ширина 90 cm
Длабочина 50 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!