text.skipToContent text.skipToNavigation

ИНДУСТРИАЛ MK28-05-02 Кујнски рафтID EK000524132

ИНДУСТРИАЛ MK28-05-02 Кујнски рафтID: EK000524132

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.490 ден

Кујнски рафт ИНДУСТРИАЛ Димензии: 160x101x36cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Кујнски рафт ИНДУСТРИАЛ 

  • Димензии: 160x101x36cm

  • Материјал: Иверица 1ва класа

  • ПВЦ кант трака 0.8mm

  • Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите

  • Метална конструкција
Тип на производ Kuhinjski namještaj
Бренд MSI
Главен материјал Дрво
Висина 160 cm
Ширина 101 cm
Длабочина 36 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!