text.skipToContent text.skipToNavigation

МОНТЕСОРИ MK15-43-01 Полица за книгиID EK000524129

МОНТЕСОРИ MK15-43-01 Полица за книгиID: EK000524129

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.390 ден

Полица за книги МОНТЕСОРИ Димензија: 79.5x74x10cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0....  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Полица за книги МОНТЕСОРИ 

  • Димензија: 79.5x74x10cm

  • Материјал: Иверица 1ва класа

  • ПВЦ кант трака 0.8mm

  • Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите
Тип на производ Stalak za knjige
Бренд MSI
Главен материјал Дрво
Висина 79.5 cm
Ширина 74 cm
Длабочина 10 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!