text.skipToContent text.skipToNavigation

ТИМЕА 01 - MK13-01-01 Кујнска полицаID EK000524118

ТИМЕА 01 - MK13-01-01 Кујнска полицаID: EK000524118

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.199 ден

Искористете го максимално Вашиот простор во кујната со полицата ТИМЕА од MONAKO INDUSTRIAL.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Искористете го максимално Вашиот простор во кујната со полицата ТИМЕА од MONAKO INDUSTRIAL.

Димензија: 43.5x20x40cm

Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.
Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Лесна монтажа со помош на чекан и шрафцигер(крстач).

Тип на производ Полици
Бренд MSI
Главен материјал Дрво
Висина 40 cm
Ширина 43.5 cm
Длабочина 20 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!