text.skipToContent text.skipToNavigation

ХАНА 67 - MK22-01-01 Сет од 3 масичкиID EK000524123

ХАНА 67 - MK22-01-01 Сет од 3 масичкиID: EK000524123

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.990 ден

Сет од 3 масички кој нуди функционалност и естетика. Можете да ги користите како наткасни поединечно или во сет како масичка за кафе.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет од 3 масички кој нуди функционалност и естетика. Можете да ги користите како наткасни поединечно или во сет како масичка за кафе.

Димензии: Ø35x49cm | Ø35x47cm | Ø35x45cm

Ногарки изработени од 100% природно дрво, кои можете да ги користите безбедно многу години.

Горните плочи се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Се монтира со рачно зашрафување на ногарките за горната плоча без потреба од дополнителен алат.
 
Тип на производ Stol za prematanje
Бренд MSI
Главен материјал Дрво
Висина 49.4745 cm
Ширина 35 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!