text.skipToContent text.skipToNavigation

MONACO МЕРЛИН Повеќенаменски плакарID EK000522330

MONACO МЕРЛИН Повеќенаменски плакарID: EK000522330

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.990 ден

Повеќенаменски плакар со пластични корпи МЕРЛИН. Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставвите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом. Дим...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Повеќенаменски плакар со пластични корпи МЕРЛИН. Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставвите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.
Димензии: 78.5x77x30cm
Длабочина на пластичните корпи: 10cmПлакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

Лесна монтажа со помош на чекан и шрафцигер(крстач).

Тип на производ Комоди
Бренд MSI
Главен материјал Пластика
Висина 78.5 cm
Ширина 77 cm
Длабочина 30 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!