text.skipToContent text.skipToNavigation

MONACO Чевларник 110 x 733.6 x 24cmID EK000522331

MONACO Чевларник 110 x 733.6 x 24cmID: EK000522331

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.990 ден

Чисти линии, уникатен и безвременски дизајн,чевларникот МОНАКО е совршено решение за Вашето претсобје, со капацитет за 18 пара чевли.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Чисти линии, уникатен и безвременски дизајн,чевларникот МОНАКО е совршено решение за Вашето претсобје, со капацитет за 18 пара чевли.
Спецификација
Тип на производ Комоди
Бренд MSI
Главен материјал Дрво
Висина 78.5 cm
Ширина 77 cm
Длабочина 30 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!