text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
MONACO Чевларник 110 x 733.6 x 24cm
MONACO Чевларник 110 x 733.6 x 24cm
6.990 ден

4.690 ден

Чисти линии, уникатен и безвременски дизајн,чевларникот МОНАКО е совршено решение за Вашето претсобје, со капацитет за 18 пара чевли.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2023

MONACO МЕРЛИН Повеќенаменски плакар
MONACO МЕРЛИН Повеќенаменски плакар
4.990 ден

4.490 ден

Повеќенаменски плакар со пластични корпи МЕРЛИН. Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставвите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.
Дим...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2023