text.skipToContent text.skipToNavigation
12 пронајдени производи
ХАНА 67 - MK22-01-01 Сет од 3 масички
ХАНА 67 - MK22-01-01 Сет од 3 масички

2.990 ден

Сет од 3 масички кој нуди функционалност и естетика. Можете да ги користите како наткасни поединечно или во сет како масичка за кафе.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ДОМИНО MK17-03-02 Масичка за лаптоп со метална конструкција
ДОМИНО MK17-03-02 Масичка за лаптоп со метална конструкција

1.990 ден

МОДЕРЕН ДИЗАЈН И ПРАКТИЧНОСТ - Масичка за лаптоп со метална конструкција ДОМИНО

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ИНДУСТРИАЛ MK28-05-02 Кујнски рафт
ИНДУСТРИАЛ MK28-05-02 Кујнски рафт

5.490 ден

Кујнски рафт ИНДУСТРИАЛ 

 • Димензии: 160x101x36cm

 • Материјал: Иверица 1ва класа

 • ПВЦ кант трака 0.8mm...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ПРАКТИК MK12-01-01 Мултифункционален плакар
ПРАКТИК MK12-01-01 Мултифункционален плакар

4.390 ден

Мултифункционален плакар ПРАКТИК

 • Димензии: 109x45x30cm

 • Длабочина на корпи: 10cm

 • Висина на ногарки: 7.5...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ИНДУСТРИАЛ MK22-59-03 Клуб маса (Антрацит)
ИНДУСТРИАЛ MK22-59-03 Клуб маса (Антрацит)

2.990 ден

Клуб маса ИНДУСТРИАЛ Антрацит

 • Ди...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

МОНТЕСОРИ MK15-43-01 Полица за книги
МОНТЕСОРИ MK15-43-01 Полица за книги

2.390 ден

Полица за книги МОНТЕСОРИ 

 • Димензија: 79.5x74x10cm

 • Материјал: Иверица 1ва класа

 • ПВЦ кант трака 0....

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ТИМЕА 01 - MK13-01-01 Кујнска полица
ТИМЕА 01 - MK13-01-01 Кујнска полица

1.199 ден

Искористете го максимално Вашиот простор во кујната со полицата ТИМЕА од MONAKO INDUSTRIAL.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

МЕТА MK22-55-02 Клуб маса
МЕТА MK22-55-02 Клуб маса

2.390 ден

Клуб маса МЕТА

 • Димензии: 50x50x5...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

MONACO Чевларник 110 x 733.6 x 24cm
MONACO Чевларник 110 x 733.6 x 24cm

6.990 ден

Чисти линии, уникатен и безвременски дизајн,чевларникот МОНАКО е совршено решение за Вашето претсобје, со капацитет за 18 пара чевли.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

MONACO МЕРЛИН Повеќенаменски плакар
MONACO МЕРЛИН Повеќенаменски плакар

4.990 ден

Повеќенаменски плакар со пластични корпи МЕРЛИН. Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставвите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.
Дим...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ИНДУСТРИАЛ MK22-59-02 Клуб маса
ИНДУСТРИАЛ MK22-59-02 Клуб маса

2.990 ден

Клуб маса ИНДУСТРИАЛ

 • Димензии:&n...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024

ЛОГАН MK15-05-08 Полица со метална конструкција (Антрацит)
ЛОГАН MK15-05-08 Полица со метална конструкција (Антрацит)

3.590 ден

Полица со метална конструкција ЛОГАН Антрацит

 • Димензии: 66x34x85cm

 • Материјал: Иверица 1ва класа

 • ПВЦ ка...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2024