text.skipToContent text.skipToNavigation

IMOU Buld IPC-S6DP-5M0WEB-E27 5MPID EK000580994

IMOU Buld IPC-S6DP-5M0WEB-E27 5MPID: EK000580994

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.700 ден

Прогресивен CMOS од 5 мегапиксели, ноќно гледање: 25 m (82 стапки), фиксна леќа од 2,8 мм, поле на гледање: В: 89°D: 105°V:49°,0~340°Потегање и 0~90°Навалување, движење Откривање ,Human Detection, ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Прогресивен CMOS од 5 мегапиксели, ноќно гледање: 25 m (82 стапки), фиксна леќа од 2,8 мм, поле на гледање: В: 89°D: 105°V:49°,0~340°Потегање и 0~90°Навалување, движење Откривање ,Human Detection, Vehicle Detection, Вграден микрофон и звучник, Напон на напојување: 100~240 V, Потрошувачка на енергија: < 15W, Потрошувачка на сијалица: 5,2W, 350 лумени Осветленост, Работно опкружување: -10 +14℉~+113℉), Димензии: 37,5 mm*37,5 mm*175 mm
Тип на производ Паметни надзорни камери
Бренд Dahua
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!