text.skipToContent text.skipToNavigation

IMOU Bullet 3 IPC-S3EP-3M0WE 3MPID EK000581005

IMOU Bullet 3 IPC-S3EP-3M0WE 3MPID: EK000581005

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.000 ден

3 MP (2304*1296), ноќно гледање: растојание од 30 m (98 стапки), видео компресија со фиксна леќа од 3,6 мм: H.265/H.264, до 25/30 fps стапка на слики, 8x дигитален зум, вграден микрофон и звучник ,...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

3 MP (2304*1296), ноќно гледање: растојание од 30 m (98 стапки), видео компресија со фиксна леќа од 3,6 мм: H.265/H.264, до 25/30 fps стапка на слики, 8x дигитален зум, вграден микрофон и звучник , 110dB сирена, детекција на движење, отвор за микро SD картичка за откривање возила (до 256 GB), DC 12V1A ,Потрошувачка:<12 W Работна средина: -30°C~+50°C, помалку од 95%RH1, Rev. , IP67
Тип на производ Паметни надзорни камери
Бренд Dahua
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!