text.skipToContent text.skipToNavigation

IMOU Bullet 3 IPC-S3EP-5M0WE 5MPID EK000581003

IMOU Bullet 3 IPC-S3EP-5M0WE 5MPID: EK000581003

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.600 ден

5 MP (2880*1620), ноќно гледање: растојание од 30 m (98 стапки), компресија на видео со фиксен објектив од 3,6 мм: H.265/H.264, брзина на слики до 25/30 fps, 8x дигитален зум, вграден микрофон и зв...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

5 MP (2880*1620), ноќно гледање: растојание од 30 m (98 стапки), компресија на видео со фиксен објектив од 3,6 мм: H.265/H.264, брзина на слики до 25/30 fps, 8x дигитален зум, вграден микрофон и звучник 110B, , Откривање движење, VehicleDetection, Micro SD-картичка (до 256 GB), DC 12V1A ,Потрошувачка:<12W Работна средина: -30°C~+50°C, помалку од 95%RH, Rev 001.001, IP6
Тип на производ Паметни надзорни камери
Бренд Dahua
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!