text.skipToContent text.skipToNavigation

IMOU IPC-S41FEP Cruiser SE+ 4MPID EK000581002

IMOU IPC-S41FEP Cruiser SE+ 4MPID: EK000581002

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.390 ден

1/2,9” 4 MP, ноќна боја samrt, H.264, брзина на слики до 20 fps, двонасочен разговор, човечко откривање, активно одвраќање, фиксна 3,6 мм  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

1/2,9” 4 MP, ноќна боја samrt, H.264, брзина на слики до 20 fps, двонасочен разговор, човечко откривање, активно одвраќање, фиксна 3,6 мм
Тип на производ Паметни надзорни камери
Бренд Dahua
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!