text.skipToContent text.skipToNavigation
13 пронајдени производи
brzaisporakaMK
IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор
IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор
2.399 ден

 • IMOU Ranger 2 Indoor камера за надзор
 • Камера: 4MP (1920 x 1080)
 • Компатибилен: iOS & Android
 • 360 степени покривање
 • Апликација: Ranger Pro
...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Imou Bullet 2E 4mp-IPC-F42FP-D камера
Imou Bullet 2E 4mp-IPC-F42FP-D камера
4.090 ден

Bullet 2E 4MP, full color, four night vision modes; resolution 4Mpx, 1/2.7" progressive CMOS, H.265/H.264, video compression, up to 25 fps frame rate; 16xDigital Zoom, 2.8mm lens, IR up to 30m, fie...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера
IMOU Cue 2 2MP IPC-C22EP-D камера
1.499 ден

Со 1080P Full HD следење во живо и двонасочно аудио, Cue 2 ви овозможува да останете во контакт со вашето семејство. Функцијата Human detection брзо наоѓа луѓе во сликата и веднаш испраќа извест...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
IMOU Cell 2 IPC-B46LP камера
IMOU Cell 2 IPC-B46LP камера
7.990 ден

100% Wire-Free Security System Powered with a rechargeable battery and connected by Wi-Fi, Cell Pro can be placed anywhere you want. The IP65 weatherproof design makes it easy to keep an eye on you...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
IMOU Ranger Pro камера за надзор
IMOU Ranger Pro камера за надзор
3.999 ден

 • IMOU Ranger Pro камера за надзор
 • Камера: 2MP (1920 x 1080)
 • Компатибилен: iOS & Android
 • Smart tracking
 • 16x Digital Zoom

 

Т...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт Wifi штекер EP2 - 2 ком
Gosund Смарт Wifi штекер EP2 - 2 ком
1.600 ден

Сега можете уште поудобно да управувате со вашиот паметен дом. Паметниот WiFi приклучок Gosund EP2 е компатибилен со повеќе апликации и гласовни асистенти како Amazon Alexa и Google Assistant. Ви о...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт продолжен кабел P1-1
Gosund Смарт продолжен кабел P1-1
2.190 ден

Продолжниот кабел Gosund се состои од 3 USB приклучоци со излезна моќност од 15W (5V, 3A) и 3 стандардни приклучоци, сите влезови имаат интегрирана заштита од пренапони. Моќта од 15 W овозможува бр...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт Dual Wifi штекер SP211-1
Gosund Смарт Dual Wifi штекер SP211-1
990 ден

Штекерот Gosund SP211 ви дава можност да поврзете два различни уреди со напојувањето и на тој начин да создадете паметен дом со контрола на потрошувачката на енергија. Има Wi-Fi функција, што го пр...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт LED сијалица LB1 - 2 ком
Gosund Смарт LED сијалица LB1 - 2 ком
499 ден

Добијте практична контрола над осветлувањето во вашиот дом. Паметната сијалица Gosund LB1 ви овозможува да го прилагодите интензитетот на светлината и е енергетски ефикасна - троши само околу 8 W. ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт Wifi штекер SP112 - 2 ком
Gosund Смарт Wifi штекер SP112 - 2 ком
2.250 ден

Gosund SP112 е паметен штекер со ЕУ приклучок и два вградени USB порти 2.1A. Преку апликацијата, можете да го контролирате осветлувањето или другите домашни уреди директно од апликацијата на нашиот...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт LED сијалица WB4 - 1 ком
Gosund Смарт LED сијалица WB4 - 1 ком
480 ден

Nite Bird WB4 од Gosund е паметна LED сијалица со приклучок E27. Директно преку Gosund или Smart Life (апликација Tuya) (за бесплатно преземање на Android и iOS) можеме да го вклучиме/исклучиме све...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Смарт LED сијалица WB4 - 2 ком
Gosund Смарт LED сијалица WB4 - 2 ком
650 ден

Nite Bird WB4 од Gosund е интелигентна LED сијалица со приклучок E27. Директно преку Gosund или Smart Life (апликација Tuya) (за бесплатно преземање на Android и iOS) можеме да го вклучиме / исклуч...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

brzaisporakaMK
Gosund Smart WIFI steker EP2 - 1 парче
Gosund Smart WIFI steker EP2 - 1 парче
960 ден

 • Gosund Smart WIFI steker EP2
 • 1 парче
 • Режим Away
 • Мониторинг на енергија
 • Гласовна контрола

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022