text.skipToContent text.skipToNavigation

Маски за еднократна употреба 1/50комID EK000324195

Маски за еднократна употреба 1/50комID: EK000324195

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
890 ден

Маски за еднократна употреба 1/50ком. Висококвалитетни трослојни маски за заштита пакувани во 50ком во пакет.  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Маски за еднократна употреба 1/50ком. Висококвалитетни трослојни маски за заштита пакувани во 50ком во пакет.

Тип на производ Заштитни маски
Бренд NB
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!