text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Маски за еднократна употреба 1/50комIDEK000324195
890  ден
Цена
690  ден
Маски за еднократна употреба 1/50ком. Висококвалитетни трослојни маски за заштита пакувани во 50ком во пакет.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Маски за еднократна употреба 1/50ком. Висококвалитетни трослојни маски за заштита пакувани во 50ком во пакет.

Бренд NB
Тип на производ Заштитни маски