text.skipToContent text.skipToNavigation

Rackavy COSY метални полици 1800x1200x600mm галванизирана бојаIDEK000337222

4.800 ден
Цена
3.290 ден
COSY метални полици 1800x1200x600mm Носивост по рафт:250Kg вкупна:1250Kg Број на рафтови: 5 Рафт: Медијапан, Конструкција:Метал Гаранција 5 години ...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.06.2021

  • COSY метални полици 1800x1200x600mm
  • Носивост по рафт:250Kg вкупна:1250Kg
  • Број на рафтови: 5
  • Рафт: Медијапан, Конструкција:Метал
  • Гаранција 5 години
  • Произведени во Чешка
  • Брза и едноставна монтажа без употреба на шрафови
  • Прецизно произведените метални компоненти овозможуваат висока стабилност на конструкцијата
  • Различни можности за монтажа на полиците
Бренд Rackavy
Гаранција 5 год.
Тип на производ Останата опрема за дом
Маса 30 kg