text.skipToContent text.skipToNavigation

Rackavy COSY метални полици 1800x900x450mm галванизирана бојаIDEK000337223

Rackavy COSY метални полици 1800x900x450mm галванизирана бојаID:EK000337223

3.300 ден
Цена
2.199 ден
COSY метални полици 1800x900x450mm Носивост по рафт:275Kg вкупна:1375Kg Број на рафтови: 5 Рафт: Медијапан, Конструкција:Метал Гаранција 5 години <...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.10.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • COSY метални полици 1800x900x450mm
  • Носивост по рафт:275Kg вкупна:1375Kg
  • Број на рафтови: 5
  • Рафт: Медијапан, Конструкција:Метал
  • Гаранција 5 години
  • Произведени во Чешка
  • Брза и едноставна монтажа без употреба на шрафови
  • Прецизно произведените метални компоненти овозможуваат висока стабилност на конструкцијата
  • Различни можности за монтажа на полиците
Маса 17 kg
Тип на производ Останата опрема за дом
Гаранција 5 год.
Бренд Rackavy