text.skipToContent text.skipToNavigation

Emikov19 V2 визир/маска за заштитаID EK000324194

Emikov19 V2 визир/маска за заштитаID: EK000324194

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
249 ден

Emikov19 V2 визир. Транспарентен дел на визирот: Висина 19цм / 28вм.. Ги спречува честичките, плунката, правот и сличните мали тела да дојдат на вашето лице (очи, уво, нос) и од вас да одат на спро...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Emikov19 V2 визир. Транспарентен дел на визирот: Висина 19цм / 28вм.. Ги спречува честичките, плунката, правот и сличните мали тела да дојдат на вашето лице (очи, уво, нос) и од вас да одат на спротивната страна. Транспарентниот штит е направен од нераскинлив, флексибилен ПЕТ (полиетилен) материјал во согласност со прописите за здравствени производи. Погоден е за време на разговор, трансакција ( преглед, продажба, средба, состаноци и слично) Лесен и едноставен за употреба. Визирот има флексибилен материјал и лесно се прилагодува на секоја глава. не го опфаќа вашето видно поле и полето на гледање е широко. Производот се испраќа нов дезинфециран и може да се користи постојано после дезинфекција. Штитот за лице е еден од најефикасните прозиводи за лична заштита што се користи низ целиот свет, особено за заштита од вируси. Погоден за употреба со очила. Фазите за прилагодување на главата се силни и застануваат на местото каде што се крева.

Тип на производ Заштитни маски
Бренд NB