text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
KN95 заштитна маска 4-слојна 21x15cm PRO SAFE PLUSIDEK000330592
149  ден
Цена
129  ден
KN95 заштитна маска 4-слојна 210*150mm PRO SAFE PLUS KN95, 59.047.90 59.063.22

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.10.2020

KN95 заштитна маска 4-слојна 210*150mm PRO SAFE PLUS KN95, 59.047.90 59.063.22
Бренд NB
Тип на производ Заштитни маски