text.skipToContent text.skipToNavigation

KN95 заштитна маска 4-слојна 21x15cm PRO SAFE PLUSID EK000330592

KN95 заштитна маска 4-слојна 21x15cm PRO SAFE PLUSID: EK000330592

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
149 ден

KN95 заштитна маска 4-слојна 210*150mm PRO SAFE PLUS KN95, 59.047.90 59.063.22  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

KN95 заштитна маска 4-слојна 210*150mm PRO SAFE PLUS KN95, 59.047.90 59.063.22
Тип на производ Заштитни маски
Бренд NB
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!