text.skipToContent text.skipToNavigation
8 пронајдени производи
Dormeo BIANCA наддушек TOPPER 3+1 90x200cm
Dormeo BIANCA наддушек TOPPER 3+1 90x200cm
5.980 ден
2.990 ден

Dormeo Bianca 3+1 над-душекот е совршено решение доколку сакате да го претворите вашиот душек или софата во дневната соба, во поудобна површина за спиење. Исто така, ќе ви се најде и за гости. Ј...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo BIANCA перница CLASSIC 50x70cm
Dormeo BIANCA перница CLASSIC 50x70cm
1.780 ден
990 ден

Dormeo Bianca Класичната перница нуди правилна поддршка за главата и вратот, без разлика на тоа во која положба спиете. Мека е, дише, полнета е со удобни Wellsleep® влакна и има одлични терм...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo BIANCA наддушек TOPPER 3+1 160x200cm
Dormeo BIANCA наддушек TOPPER 3+1 160x200cm
10.980 ден
5.990 ден

Dormeo Bianca 3+1 над-душекот е совршено решение доколку сакате да го претворите вашиот душек или софата во дневната соба, во поудобна површина за спиење. Исто така, ќе ви се најде и за гости. Ј...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo BIANCA наддушек TOPPER 3+1 140x200cm
Dormeo BIANCA наддушек TOPPER 3+1 140x200cm
9.980 ден
4.990 ден

Dormeo Bianca 3+1 над-душекот е совршено решение доколку сакате да го претворите вашиот душек или софата во дневната соба, во поудобна површина за спиење. Исто така, ќе ви се најде и за гости. Ј...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo BIANCA јорган DUVET 140x200cm
Dormeo BIANCA јорган DUVET 140x200cm
2.580 ден
1.290 ден

Dormeo Bianca јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Се препорачува за сите оние со чувствителна кожа. Се пере во машина на 60°...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo BIANCA јорган DUVET 200x200cm
Dormeo BIANCA јорган DUVET 200x200cm
3.380 ден
1.690 ден

Dormeo Bianca јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Се препорачува за сите оние со чувствителна кожа. Се пере во машина на 60°...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo BIANCA перница ANATOMIC 30x50cm
Dormeo BIANCA перница ANATOMIC 30x50cm
1.780 ден
990 ден

Анатомски дизајнирана перница која совршено се прилагодува на обликот на главата и вратот. Изработена од 100% јадро од мемори пена кое ја поддржува положбата на спиење. 2 различни висини кои нуд...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021

Dormeo Memosan Ultimo Roll Up 3+2 Над-душек
Dormeo Memosan Ultimo Roll Up 3+2 Над-душек
5.990 ден

Совршена комбинација на поддршка и удобност во 5см. 3см висококвалитетна Ecocell® пена и 2см удобна мемори пена. Над-душек кој нуди одлична прилагодливост и олеснување на топчките на притисо...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.11.2021