text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Ѕвезда декорацијаID EK000357457

ROTO Ѕвезда декорацијаID: EK000357457

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.250 ден

Декорација Фигура Ѕвезда 1003x300x1003 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Ѕвезда 1003x300x1003 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!