text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Дедо Мраз ХХL декорацијаID EK000357456

ROTO Дедо Мраз ХХL декорацијаID: EK000357456

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
10.375 ден

Декорација Фигура Макси Дедо Мраз 810x730x1550 mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Макси Дедо Мраз 810x730x1550 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!