text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Дедо Мраз ХL декорацијаID EK000357451

ROTO Дедо Мраз ХL декорацијаID: EK000357451

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.988 ден

Декорација Фигура Голем Дедо Мраз 400x360x950 mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Голем Дедо Мраз 400x360x950 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!