text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Дедо Мраз на месечина декорацијаID EK000357458

ROTO Дедо Мраз на месечина декорацијаID: EK000357458

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.313 ден

Декорација Фигура Дедо Мраз на месечина 440x180x530 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Дедо Мраз на месечина 440x180x530 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!