text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Дедо Мраз на санка декорацијаID EK000357452

ROTO Дедо Мраз на санка декорацијаID: EK000357452

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.938 ден

Декорација Фигура Дедо Мраз на санка 590x250x4600 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Дедо Мраз на санка 590x250x4600 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!