text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Дедо Мраз L декорацијаID EK000357459

ROTO Дедо Мраз L декорацијаID: EK000357459

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.438 ден

Декорација Фигура Среден Дедо Мраз 410x260x820 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Среден Дедо Мраз 410x260x820 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!