text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Дедо Мраз XS декорацијаID EK000357455

ROTO Дедо Мраз XS декорацијаID: EK000357455

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
738 ден

Декорација Фигура Мини Дедо Мраз 170x140x370 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Мини Дедо Мраз 170x140x370 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!