text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Пингвин декорацијаID EK000357460

ROTO Пингвин декорацијаID: EK000357460

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.363 ден

Декорација Фигура Пингвин 370x300x550 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Пингвин 370x300x550 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!