text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Снешко L декорацијаID EK000357762

ROTO Снешко L декорацијаID: EK000357762

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.113 ден

Декорација Фигура Снешко L 300x250x730 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Снешко L 300x250x730 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!