text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Снешко S декорацијаID EK000357761

ROTO Снешко S декорацијаID: EK000357761

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
738 ден

Декорација Фигура Снешко S 220x170x310 mm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Снешко S 220x170x310 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!