text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Снешко XL декорацијаID EK000357758

ROTO Снешко XL декорацијаID: EK000357758

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.988 ден

Декорација Фигура Снешко XL 550x570x1050 mm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Декорација Фигура Снешко XL 550x570x1050 mm
Тип на производ Новогодишни украси
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!