text.skipToContent text.skipToNavigation

ASUS ROG STRIX GO CORE слушалкиID EK000360960

ASUS ROG STRIX GO CORE слушалкиID: EK000360960

Цена
4.790 ден
STRIX GO CORE, poddrљka za povrzuvanje so kompjuter, Mac, pametni uredi ikonzoli preku 3,5 mm konektori, zvuиni edinici ASUS Essence 40 mmHi-Res, mikrofon љto moћe da se odvoi, kontroli na sluљalki...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

STRIX GO CORE, poddrљka za povrzuvanje so kompjuter, Mac, pametni uredi ikonzoli preku 3,5 mm konektori, zvuиni edinici ASUS Essence 40 mmHi-Res, mikrofon љto moћe da se odvoi, kontroli na sluљalki,sertificiran Discord, 90YH02R1-B1UA00
Тип на производ Додатоци за лаптопи
Бренд Asus