text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX VOX BS-800 караоке звучникID EK000386824

VIVAX VOX BS-800 караоке звучникID: EK000386824

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.990 ден

Цена
10.990 ден

Бренд: Vivax Тип на производ: Преносен караоке звучник Влезови: AUX и USB Bluetooth конекција Батерија: 12 часа  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX караоке звучникот BS-801 обезбедува многу функции за уживање во вашата омилена музика. Опремен е со влез AUX и може да се поврзе со паметен уред преку Bluetooth. Овој караоке звучник има функција FM радио, USB слот за репродукција или за полнење на поврзан уред. Максималната излезна моќност на засилувачот е 80 W RMS. Капацитетот на батеријата е 4500 mAh и при средна јачина може да работи до 12 часа. Караоке звучникот VIVAX BS-800 има безжичен микрофон за вистинска атмосфера на караоке забави. LED светлата на звучникот се променливи и се синхронизираат со ритамот на мелодијата. • Број на звучници: 4
 • Звучник со целосен опсег (W): 80
 • Бас звучник (W): 60
 • Звучник со среден опсег (W): 10
 • Твитер (Ш): 10
 • Ширина (cm) без држач: 31
 • Висина (см) без држач: 31
 • Длабочина (cm) без држач: 68
 • Ширина на пакувањето (cm): 34.3
 • Висина на пакувањето (cm): 75
 • Длабочина на пакување (cm): 34,3
 • Маса на уредот (kg): 12,17
 • Капацитет на батеријата (mAh): 4500
 • Напон на батеријата (V): 120-240
 • Време на полнење (ч): 5-6
 • Аудио во
 • Аудио излез
 • FM антена
 • Влез за микрофон: 1x + 1x безжичен микрофон
 • Влез за гитара
 • Моќност (RMS) (W): 80
 • Аудио фреквентен опсег: 40Hz-18kHz
 • FM радио
 • PLL/број на мемории: 30
 • Bluetooth
 • Караоке функција
 • Функција на еквилајзер: Flat, Rock, Jazz, Pop, Bass
 • Далечински управувач
 • Опрема вклучена со уредот: Упатство за употреба, далечински управувач, безжичен микрофон, жична FM антена

Тип на производ Караоке
Бренд Vivax
Гаранција 1 год.
Максимална сила 80 W
Светлосни ефекти Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!