text.skipToContent text.skipToNavigation

LAVAZZA MILKEASY Апарат за млечна пенаID EK000360986

LAVAZZA MILKEASY Апарат за млечна пенаID: EK000360986

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.499 ден

LAVAZZA MILKEASY Апарат за млечна пена Минимална почетна количина на млеко 60 ml Максимален почетен капацитет на млеко (за млеко за пенење) 120 ml (индикатор за внатрешно...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • LAVAZZA MILKEASY Апарат за млечна пена
 • Минимална почетна количина на млеко 60 ml
 • Максимален почетен капацитет на млеко (за млеко за пенење) 120 ml (индикатор за внатрешно ниво: ПЕНА) ml
 • Максимален почетен капацитет на млеко (за загревање на млеко) 180 ml (индикатор за внатрешно ниво: МЛЕКО) ml
 • Магнетно размахване уникатно за сите препарати
 • Копче за осветлување
 • Материјал за контејнер за млеко Нелеплив силикон
 • Материјал за обложување ABS и украсен прстен во сјаен метал
 • Греење со спроводливост
 • Производител на капучино не е безбеден за миење садови
 • Отстранливите делови (капакот, заптивката, размахването) се безбедни за миење садови
 • Моќност 420 W
 • Напон 220-240
 • Фреквенција 50-60
 • Должина на кабел 0,6 м
Тип на производ Апарати за еспресо кафе
Бренд Lavazza