text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Bytezone Bullet gaming стол, перница за масажа, црна
Bytezone Bullet gaming стол, перница за масажа, црна
20.675 ден

17.999 ден

  • Bytezone Bullet gaming стол, перница за масажа, црна
  • Тежина: до 150 kg
  • Пружина: Class 3 (100mm, SGS certified)
  • Број на тркалца: 5
  • Тежина: 24 kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024